Opinia klienta

Rekomendacje klientów którzy skorzystali z naszych usług.

BP StarTours świadczy swoje usługi w sposób zorganizowany, kompetentny i rzetelny.

Organizacja Producentów Ryb Jesiotrowatych

W imieniu Organizacji Producentów Ryb Jesiotrowatych niniejszym pragnę potwierdzić, iż Biuro Podróży StarTours Aleksandra Dmytrasz zorganizowało na nasze zlecenie wyjazd konferencyjny dla 130 osób do Berlina w terminie 17-20 stycznia 2013 roku, w ramach odbywających się tam 78 Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa „Grune Woche”

Pragnę serdecznie podziękować za współpracę i pomoc podczas przygotowań i przebiegu całego wyjazdu oraz konferencji pt. „Innowacje szansą na zrównoważone rybactwo”, w której uczestniczyli zarówno naukowcy z Polski, jak i goście z zagranicy.

Nasze zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie usług, bardzo profesjonalnie, z wyjątkową dbałością o każdy szczegół: od komfortowego przejazdu autokarami na miejsce Targów i zakwaterowania w doskonałym hotelu, do wyśmienitego cateringu i kompleksowej obsługi samej konferencji. Na szczególną uwagę zasługuje sprawne i terminowe zorganizowanie całego przedsięwzięcia, a także dbałość o zadowolenie i bezpieczeństwo uczestników. Odpowiednio przygotowany, dopasowany i w pełni zrealizowany program umożliwił gościom doskonałe warunki do wzajemnej wymiany doświadczeń. Dzięki profesjonalnej opiece pilota zaproponowanego przez Państwa, wyjazd był bardzo przyjemny i odbył się w miłej atmosferze.

Głębokie i szczere zaangażowanie Państwa w organizację niniejszego przedsięwzięcia utwierdził nas w przekonaniu, że powierzyliśmy zadanie profesjonalnemu partnerowi, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Z pewnością polecamy Państwa jako znakomitego organizatora spotkań biznesowych, kongresów i konferencji.

Z ogromną przyjemnością pragnę podziękować za wykonaną pracę oraz życzyć kolejnych sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

 

Powrót