Opinia klienta

Rekomendacje klientów którzy skorzystali z naszych usług.

Nasze zamówienia zostały zrealizowane na najwyższym poziomie. usług

logo AGRO-EFEKT Sp. Z o.o.

Biuro Podróży StarTours przygotowało dla nas 4 wyjazdy:

  • do Wietnamu w terminie 15.02-24.02.2013,
  • do Egiptu do Hurghady dwóch grup w terminie 15.02-22.02.2013 oraz 22-01.03.2013,
  • na Teneryfę w terminie 21.02-28.02.2013.

Firma AGRO-EFEKT Sp. Z o.o. składa serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom BP StarTours za zorganizowanie bardzo atrakcyjnych wyjazdów. Nasze zamówienia zostały zrealizowane na najwyższym poziomie usług i z wyjątkową dbałością o zadowolenie i bezpieczeństwo uczestników. W dużej mierze dzięki profesjonalizmowi wszystkie planowane elementy wyjazdów oraz przewidziane atrakcje miały wyjątkowy charakter oraz spotkały się z pozytywnym przyjęciem.

Przygotowane programy wyjazdów, warunki hotelowe i transportowe nie budziły u nas żadnych zastrzeżeń. Dzięki profesjonalnej opiece pilota/rezydenta, który potrafił w sposób interesujący przekazać wiedzę na temat miejscowości, które były zwiedzane, w których grupy zostały zakwaterowane, wyjazdy odbyły się we wspaniałej atmosferze. Rezydenci służyli pomocą przez cały czas, byli bardzo pomocni i posiadali fachową wiedzę na temat krajów w których rezydowali. Piloci byli bardzo kompetentni, potrafili udzielić odpowiedzi w wyczerpujący sposób na zadane przez uczestników pytania dotyczące tras przejazdów oraz zabytków i obyczajów w zwiedzanych miejscach.

Wysoki poziom usług i doskonałe zorganizowanie sprawiły, że serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałych wyjazdów.

 

Powrót