Opinia klienta

Rekomendacje klientów którzy skorzystali z naszych usług.

New Holland, marka handlowa CNH Polska

Adam Sulak

We wrześniu 2014 roku firma CNH I Polska Sp. z o.o. organizowała dla sieci dealerskiej New Holland 4-ro dniowy wyjazd bonusowy, który odbył sie statkiem ZENITH, po wodach Morza Śródziemnego.

Ze swojej strony chciałbym podkreślić, że z racji wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeń związanych z turystyką żeglową na statkach armatora Costa, zdecydowaliśmy sie tym razem na ofertę statku Zenit.

Potwierdzam, że taka forma turystyki jest jedną z ciekawszych, w zakresie możliwości dotarcia do różnych miejsc znajdujących sie w Basenie morza Śródziemnego i tym samym poznania ich uroków.

Statek Zenith w pełni sprostał naszym wymaganiom, oferując na wysokim poziomie, bardzo podobny zakres świadczonych usług, jaki wcześniej znaliśmy ze statków Costa. Rozrywkowo - rekreacyjna infrastruktura statku wraz z całym jego zapleczem socjalno-bytowym pozwoliła nam w pełni cieszyć się chwilami, które tam spędzilismy i skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie były w tym czasie oferowane i obsługiwane przez liczną załogę tego statku.

Powrót