Opinia klienta

Rekomendacje klientów którzy skorzystali z naszych usług.

Polecam usługi Biura Podróży StarTours.

Kverneland Group Polska Sp. Z o.o.

W imieniu Kverneland Group Polska Sp. Z o.o. pragnę zaświadczyć, że na zlecenie naszej firmy Biuro Podróży StarTours Aleksandra Dmytrasz zorganizowało grupowy wyjazd do Nowej Zelandii w terminie 14-26.03.2013 roku dla 50 osób.

Biuro Podróży wykonało powierzone mu zadanie szybko i sprawnie, a także zgodnie z założeniami zawartej umowy. Bardzo dobry kontakt z pracownikami Biura pozwolił na uwzględnienie wszelkich naszych uwag i wskazówek jako zleceniodawcy, a profesjonalne podejście do klienta świadczyło o wysokim poziomie organizacji pracy w firmie oraz o nienagannej kulturze osobistej. Atutem niniejszego wyjazdu był przede wszystkim interesujący i idealnie dobrany program wycieczki w tak odległy i piękny zakątek świata. Na uwagę zasługuje również ogromne zaangażowanie, wiedza i kreatywność pilota pana Bogusława Nowaka, który wraz z żoną sprawował profesjonalną opiekę nad naszą grupą przez cały czas trwania wycieczki.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić biuro Podróży StarTours wszystkim tym, którzy chcą zyskać zaufanego i profesjonalnego partnera. Składam serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i trud włożony w organizację niniejszej wycieczki. Mam nadzieję, że wszelkie kierunki podróży i formy wypoczynku preferowane przez naszą firmę będą możliwością dalszej owocnej współpracy.

 

Powrót