[layerslider id="1"]

Jesteśmy tu dla Ciebie, jak możemy pomóc?

Specjalizujemy się w obsłudze firm w kwestii wyjazdów incentive, konferencji i kongresów branżowych.
O naszej renomie świadczą liczne referencje zadowolonych z naszych usług Klientów,
dla których organizujemy kolejne wyjazdy.

Incentive travel

Konferencje

Eventy

Dlaczego Startours?

Firma StarTours działa na rynku turystycznym od roku 2012, zatrudniając doświadczonych specjalistów z różnorodnych dziedzin branży turystyczno-eventowej – od indywidualnych wycieczek, poprzez sprzedaż biletów na przeloty i przejazdy na całym świecie, aż po organizację konferencji, kongresów i wyjazdów incentive. Marka StarTours jest synonimem najwyższej jakości w dziedzinie usług turystycznych i eventowych.

Chillout music

Gdy zatrzymujemy się w jakimś miejscu na dłuższy czas, szukamy relaksu, odpoczynku. Aby ułatwić chillout stworzyliśmy składankę z odpowiednio dobraną muzyką. Posłuchaj i wczuj się w  relaksujący klimat.

 

Filmik incentive

Dotychczasowych
klientów

Lat na rynku
turystycznym

Zwiedzonych
krajów

Godzin
szkoleniowych

Rekomendacje od naszych klientów

„Z Biurem Podróży StarTours współpracujemy przy organizacji prawie wszystkich naszych wyjazdów. W tym czasie Biuro zorganizowało dla nas liczne wyjazdy z zakresu turystyki krajowej i zagranicznej. Jako przykład jednego z wielu nienagannie zorganizowanego wyjazdu dla naszego Stowarzyszenia możemy wymienić m. in. Wycieczkę objazdową na trasie Toruń-Żnin – Wenecja – Biskupin – Toruń, zorganizowaną w dniu 22.09.2013 r. Uważamy Biuro Podróży StarTours za sprawdzonego, pewnego i kompetentnego partnera w dziedzinie usług turystycznych. Usługi świadczone przez Biuro zawsze stoją na najwyższym poziomie, wyróżniając się dbałością o nasze potrzeby, szczegółowym i kreatywnym przygotowaniem oraz doskonałym przeprowadzeniem operacyjnym, a także bezproblemowym i sympatycznym kontaktem z pracownikami biura. Z powyżej wymienionych powodów z czystym sumieniem rekomendujemy Biuro Podróży StarTours wszystkim, którzy szukają godnego zaufania oraz sprawdzonego partnera w dziedzinie usług turystycznych.”

Stowarzyszenie Emerytów
i Rencistów przy TZMO S.A.

„Z prawdziwą satysfakcją rekomendujemy Biuro Podróży StarTours, które zorganizowało dla naszej firmy wyjazd do Maroka. Jesteśmy zadowoleni zarówno z zaoferowanych świadczeń dopasowanych do potrzeb wymagających uczestników naszego wyjazdu, jak i programu zrealizowanego przez profesjonalną i niezwykle miłą obsługę. Nasze pozytywne doświadczenie pozwala polecić usługi Biura StarTours wszystkim zainteresowanym profesjonalnymi wyjazdami biznesowymi.”

AMPOL-MEROL Pewny partner Twojego gospodarstwa.

” W zakresie organizacji event’ów firmowych – zagranicznych wyjazdów integracyjnych połączonych z programami konferencyjno- szkoleniowymi przygotowanymi przez zleceniodawcę. Ostatnim realizowanym przez Biuro Podróży StarTours zleceniem, w którym uczestniczyło 90 osób był 6-dniowy rejs po Bałtyku statkiem MSC Poesia w dniach 6-11 maja br. Na trasie Kilonia- Kopenhaga- Visby- Gdynia-Kilonia. Cały rejs odbył się terminowo, zgodnie z przygotowanym programem i uzgodnionym kosztorysem, a profesjonalna opieka nad uczestnikami sprawowana przez przedstawicieli StarTours nie budziła zastrzeżeń. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić współpracę z Biurem Podróży StarTours Aleksandra Dmytrasz innym podmiotom zainteresowanych tego typu współpracą.”

New Holland, marka handlowa CNH Polska

„W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników wycieczki zorganizowanej przez Biuro Podróży StarTours pragnę podziękować za dotychczasową współpracę, w której cenimy sobie otwartość na nasze potrzeby, profesjonalizm oraz doświadczenie pracowników. Biuro wykazało się wyjątkową elastycznością w przygotowaniu oferty, dużą starannością organizacji pobytu na miejscu oraz troskliwą opieką nad uczestnikami wyjazdów. Dzięki bogatemu programowi, bardzo profesjonalnemu przygotowaniu całej imprezy, począwszy od rezerwacji samolotu, hoteli, restauracji, a skończywszy na pilocie – przewodniku, były to dla nas niezapomniane chwile. Wycieczka do Barcelony przebiegła w bardzo dobrej atmosferze w dużym stopniu dzięki Pani Marii Karbowskiej. Dzięki temu na każde pytanie uczestnicy otrzymali wyczerpujące odpowiedzi, a opieka zapewniona przez Panią Marię była na najwyższym poziomie. Program był przygotowany tak abyśmy mogli zobaczyć najważniejsze atrakcje turystyczne ale również mieć czas wolny. Za ten wspaniały wyjazd pragniemy złożyć najszczersze podziękowania.”

Kverneland Group Polska Sp. Z o.o.

„Firma Biuro podróży StarTours zorganizowało dla nas wyjazd do Berlina w terminie 9-12 listopada 2012r. W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników wyjazdu pragnę podziękować za współpracę, w której cenimy sobie otwartość na nasze potrzeby, profesjonalizm oraz doświadczenie pracowników. Biuro wykazało się wyjątkową elastycznością w przygotowaniu ofert oraz dużą starannością organizacji pobytu na miejscu. Dzięki bogatemu programowi, bardzo profesjonalnemu przygotowaniu całej imprezy, począwszy od rezerwacji hoteli, a skończywszy na przygotowaniu wspaniałych atrakcji, były to dla nas niezapomniane chwile. Program był dostosowany do wszystkich uczestników i pozwalał na zobaczenie największych atrakcji Berlina oraz na rozrywkę połączoną z kursem nauki bezpiecznej jazdy ADAC. Wysoki standard świadczonych usług, bardzo ciekawy program i wysoki poziom rozwiązań logistycznych to niepodważalne atuty Biura Podróży StarTours Aleksandra Dmytrasz. Będziemy rekomendować Państwa Biuro tym, którym zależy na jakości obsługi.”

AGRO-EFEKT Sp. z o.o.

„Lokalna Grupa Rybacka „Dolnośląska Kraina Karpia” w dniach 22-25.052014 (wizyta studyjna na Mazury)korzystała z usług organizatorskich Biura podróży StarTours, dlatego z prawdziwą satysfakcją możemy zarekomendować wyżej wymienione Biuro jako solidnego organizatora wycieczek. Jesteśmy przekonani, ze Biuro Podróży StarTours posiada niezbędną wiedze, kwalifikację i doświadczenie, jak również jest profesjonalnym, odpowiedzialnym organizatorem wszelkiego rodzaju wycieczek. Usługa została wykonana precyzyjnie, terminowo i bez zbędnych komplikacji wszystko odbyło się zgodnie zawartą umową. Na szczególną uwagę zasługuje odpowiednio dobrany pilotaż, który posiada znakomite kompetencję. Wszystko to sprawia, iż pozostaną nam wspaniałe wspomnienia z wyjazdu, jak i z udanej współpracy z biurem podróży StarTours. Rekomendujemy usługi Biura Podróży StarTours jako organizatora wyjazdów studyjnych na wysokim poziomie.”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka
„Dolnośląska kraina Karpia”

„W imieniu Organizacji Producentów Ryb Jesiotrowatych niniejszym pragnę potwierdzić, iż Biuro Podróży StarTours Aleksandra Dmytrasz zorganizowało na nasze zlecenie wyjazd konferencyjny dla 130 osób do Berlina w terminie 17-20 stycznia 2013 roku, w ramach odbywających się tam 78 Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa „Grune Woche” Pragnę serdecznie podziękować za współpracę i pomoc podczas przygotowań i przebiegu całego wyjazdu oraz konferencji pt. „Innowacje szansą na zrównoważone rybactwo”, w której uczestniczyli zarówno naukowcy z Polski, jak i goście z zagranicy. Nasze zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie usług, bardzo profesjonalnie, z wyjątkową dbałością o każdy szczegół: od komfortowego przejazdu autokarami na miejsce Targów i zakwaterowania w doskonałym hotelu, do wyśmienitego cateringu i kompleksowej obsługi samej konferencji. Na szczególną uwagę zasługuje sprawne i terminowe zorganizowanie całego przedsięwzięcia, a także dbałość o zadowolenie i bezpieczeństwo uczestników. Odpowiednio przygotowany, dopasowany i w pełni zrealizowany program umożliwił gościom doskonałe warunki do wzajemnej wymiany doświadczeń. Dzięki profesjonalnej opiece pilota zaproponowanego przez Państwa, wyjazd był bardzo przyjemny i odbył się w miłej atmosferze. Głębokie i szczere zaangażowanie Państwa w organizację niniejszego przedsięwzięcia utwierdził nas w przekonaniu, że powierzyliśmy zadanie profesjonalnemu partnerowi, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Z pewnością polecamy Państwa jako znakomitego organizatora spotkań biznesowych, kongresów i konferencji. Z ogromną przyjemnością pragnę podziękować za wykonaną pracę oraz życzyć kolejnych sukcesów w dalszej pracy zawodowej.”

Organizacja Producentów Ryb Jesiotrowatych